EURONEWS TRAVEL, reklamë të paparë Shqipërisë me një minutë VIDEO

Publikuar tek: kulture-art, më 12:44 12-08-2020 EURONEWS TRAVEL, reklamë të paparë Shqipërisë me një minutë VIDEO

Gjigandi Euronews po i bën një reklamë të jashtëzakonshme Shqipërisë përmes 'Euronews Travel'.

Në vetëm një minutë video, ‘Euronews Travel’ ka prezantuar gjithë bukuritë magjepse të këtij vendi, jo vetëm turizimin malor dhe atë detar por edhe turizmin kulturor, kaq pak të promovuar.

Nga Thethi në Jug, Shkodër e Gjirokastër… Mos humbisni destinacionet që ju ofron Euronews përmes këtyre pamjeve spektakolare.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010749816894531
array(1) { ["section"]=> string(71) "euronews-travel-reklame-te-papare-shqiperise-me-nje-minute-video-216887" }