EUROPA LEAGUE/ Shorti tremb Milanin, ja kundështarët e mundshëm të kuqezinjve (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 11:33 31-08-2018 EUROPA LEAGUE/ Shorti tremb Milanin, ja kundështarët e mundshëm të kuqezinjve (FOTO)

Dje është hedhur shorti i Champions Leagues ku skuadrat pjesmarrëse kanë mësuar kundështarët e tyre.

Më të rrezikuarat janë skuadrat italiane të cilat do të kenë përballë kundështarët më të vështirë.

Sot, në orën 13:00 do të hidhet shorti për Europa Leagues, ku sërish skuadra me e rrezikuar është Milani. Kuqezinjtë janë në vazon e dytë dhe me shumë mundësi do të “peshkojnë” një nga këto skuadra; Arsenali, Chelsea, Bayern Leverkusen etj.

12-2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.57074093818665
array(1) { ["section"]=> string(87) "europa-league-shorti-tremb-milanin-ja-kundeshtaret-e-mundshem-te-kuqezinjve-foto-132742" }