Europiani U21/ Shqipëria në grup me Portugalinë dhe Greqinë

Publikuar tek: sport, më 18:12 05-02-2015 Europiani U21/ Shqipëria në grup me Portugalinë dhe Greqinë

Është hedhur sot në Nion të Zvicrës, shorti për Kampionatin Europian të ekipeve kombëtare U21. Shqipëria ka njohur kundërshtarët e saj në Grupin 4, i cili duket se nuk do të jetë i lehtë për shpresat kuqezinj.

Portugalia, Izreali, Greqia, Hungaria dhe Lihteshtenji do të jenë rivalët e skuadrës së drejtuar nga Skënder Gega. Ndeshjen e parë Shqipëria, do të zhvillojë më 30 mars në Lihtenshtejnin, jashtë fushës së saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019114017486572
array(1) { ["section"]=> string(63) "europiani-u21-shqiperia-ne-grup-me-portugaline-dhe-greqine-2451" }