Eva Murati publikon FOTO pa grim, ja si duket ajo 'ujë e sapun'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:55 12-08-2020 Eva Murati publikon FOTO pa grim, ja si duket ajo 'ujë e sapun'

Moderatorja sportive Eva Murati, është një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat për ekranin shqiptar.

Eva ka nisur pushimet dhe nuk kanë munguar edhe fotot me bikini, ku shfaqet shumë sensuale.

Ndryshe nga herët e tjera ktë herë moderatorja ka postuar pa pikë makeupi në fytyrë dhe pa filtra, teksa po shijon ditën në plazh.

“Pa filtra, pa makeup. Pa e vrarë mendjen për botën. Thjesht duke shijuar ditën time të fundit në plazh”, shkruan Eva krah fotove.

Dhe nuk mund ta mohojmë që moderatotja duket shumë mirë edhe pa makeup.

Screenshot_14.pngScreenshot_15.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092878341674805
array(1) { ["section"]=> string(67) "eva-murati-publikon-foto-pa-grim-ja-si-duket-ajo-uje-e-sapun-216931" }