Evakuohet Konsullata izraelite, alarm për bombë

Publikuar tek: bota, më 19:59 16-02-2017 Evakuohet Konsullata izraelite, alarm për bombë

I gjithë stafi i Konsullatës izraelite në Majemi të Shteteve të Bashkuara është evakuar nga ndërtesa “Neë World Tower” pas një kërcënimi për bombë.

Është e paqartë se në ç’mënyrë është kërcënuar me bombë stafi i Konsullatës izraelite në Majemi, forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje duke kryer evakuimin dhe devijimin e trafikut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trudeau mendon ndryshe nga fqinji Trump: Një BE e fortë i nevojitet gjithë botës
Administrata Trump merr vendimin e papritur »
Article Logic
Execution time: 0.011469841003418
array(1) { ["section"]=> string(52) "evakuohet-konsullata-izraelite-alarm-per-bombe-68958" }