Evakuohet shtëpia e Big Brother në Britaninë e Madhe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:19 01-08-2016 Evakuohet shtëpia e Big Brother në Britaninë e Madhe

Banorët e famshëm të reality show Big Brother në Britaninë e Madhe janë evakuuar nga ambientet e shtëpisë pasi ka ngjarë diçka e pazakontë.

Shkak është bërë sjellja e djemve të shtëpisë që me shaka kanë nisur të luajnë me ushqimin. Fillimisht ishte Heavy D ai që i hodhi pakon e kafesë në kokë Stephen Bear, por ky i fundit nuk ia përtoi. Në “lojë” u përfshi edhe James Whale e në këtë moment duket se situata nga shakaja mori një trajtë serioze.

Scretjetrakdfenshot_1.jpg

Për të ndaluar përkeqësimin e sutuatës dhe harxhimin e ushqimeve të limituara, producentët vendosën të ndërpresin spektaklin dhe të evakuuojnë banorët.

Screasdfhhhttererenshot_1.jpg

Screensdfjkkkhhhot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097048282623291
array(1) { ["section"]=> string(58) "evakuohet-shtepia-e-big-brother-ne-britanine-e-madhe-48411" }