Evakuuohet selia e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork

Publikuar tek: bota, më 16:41 18-07-2017 Evakuuohet selia e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork

Selia e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork është evakuuar për arsye që nuk dihen ende.

Një foto e postuar në Tëitter tregon qindra persona të cilët kanë lënë ambientet e ndërtesës shumëkatëshe dhe kanë dalë jashtë.

Momentalisht dyshohet se ka rënë zjarr.

yu56u56u56u56u.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbuloni arsyen e bukur pse kjo foto është bërë virale në internet
Më në fund publikohet data e daljes së Samsung Galaxy note 8 »
Article Logic
Execution time: 0.011474132537842
array(1) { ["section"]=> string(57) "evakuuohet-selia-e-kombeve-te-bashkuara-ne-nju-jork-86560" }