EXIT POLL/ IPR: Në Tiranë kryeson ASHE. Ja rezultatet e Durrësit dhe Shkodrës

Publikuar tek: politike, më 21:54 21-06-2015 EXIT POLL/ IPR: Në Tiranë kryeson ASHE. Ja rezultatet e Durrësit dhe Shkodrës

Dalin rezultatet e tjera të sondazhit të IPR marketing për përqindjen e partive në zgjedhjet e sotme.

Për këtë exit poll janë pyetur votuesit gjatë intervalit kohor 19:00-20:30.

Rezultatet e partive në Tiranë, Durrës e Shkodër. 

Durrës

Shkodër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010050058364868
array(1) { ["section"]=> string(80) "exit-poll-ipr-ne-tirane-kryeson-ashe-ja-rezultatet-e-durresit-dhe-shkodres-14270" }