Express nuk ndal e as nuk nxë, copy-paste sërish lajmit të newsbomb.al

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:17 10-07-2015 Express nuk ndal e as nuk nxë, copy-paste sërish lajmit të newsbomb.al Shkrimi i Express dhe newsbomb.al (oraret)

Gazeta Express nuk di të ndalë me lajmet që i merr në mënyrë flagrante nga newsbomb.al pa e cituar gjëkundi.

Pasi agjencia jonë publikoi dje një rast të pastër ku Expressi ishte tradhtuar nga logoja e newsbomb të cilën kishte harruar ta fshinte, sot është tradhtuar nga i gjithë shkrimi. Pa më të vogëlin ndryshim kjo gazetë merr lajmin copy-paste dhe e “shet” si të sajin. Gazetarë që nuk kanë respekt as për ata lexues që i ndjekin me mirëbesim e fanatizëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097048282623291
array(1) { ["section"]=> string(75) "express-nuk-ndal-e-as-nuk-nxe-copy-paste-serish-lajmit-te-newsbomb-al-15814" }