Fabrizio Corona infektohet nga koronavirusi, ish-bashkëshortja njofton policinë (ARSYEJA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:27 19-10-2020 Fabrizio Corona infektohet nga koronavirusi, ish-bashkëshortja njofton policinë (ARSYEJA)

Fotografi i njohur italian Fabrizio Corona është prekur nga koronavirusi.

Lajim e ka bërë me dije ish-bashkëshoprtja e tij modelja Nina Moric.

Ajo shkruan në rrjetet sociale se ajo ka telefonuar policinë, pasi ai nuk ka respektuar rregullat e karantinës dhe madje ka ftuar djalin në shtëpi që ta takojë.

“Sapo telefonova 112, sepse Fabrizio Corona, pozitiv me Covid, ka ftuar Carlos në shtëpinë e tij, pa ditur unë asgjë dhe tani ata po ushtrohen së bashku, duke publikuar foto në Instagram. Fabrizio nuk respekton jo vetëm rregullat e karantinës, por edhe shëndetin e djalit tim dhe të të gjithë atyre që kanë kontakt me të”, shkroi Nina.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër të një djali, zbulojnë emrin e veçantë (FOTO E ËMBËL)
»
Article Logic
Execution time: 0.013353109359741
array(1) { ["section"]=> string(93) "fabrizio-corona-infektohet-nga-koronavirusi-ish-bashkeshortja-njofton-policine-arsyeja-224295" }