Bie Facebook, ja çfarë po ndodh (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:29 13-01-2017 Bie Facebook, ja çfarë po ndodh (Foto)

Rrjeti më i madh social në botë, Facebook, është duke hasur disa vështirësi teknike.

Për miliona përdorues në të gjithë botën, Facebook ka qenë i paaksesueshëm disa çaste më parë.

Është e paqartë nëse Facebook po përballet me një sulm apo janë vetëm probleme teknike kryesisht për faqet e kompanive apo personave publikë.asdw34r2w4tethydehdfhj.jpg

Harta me vendet që po hasin probleme:

15992024_10210082437756553_2062845217_o.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011836051940918
array(1) { ["section"]=> string(49) "facebook-me-probleme-ja-cfare-po-ndodh-foto-65441" }