Facebook ndryshon pamjen nga desktop-i, ja si duket (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:42 12-03-2020 Facebook ndryshon pamjen nga desktop-i, ja si duket (Foto) Faqja e Newsbomb.al në Facebook

Rrjeti social Facebook ka ndryshuar rrënjësisht pamjen për versionin desktop.

Versioni i ri është i aksesueshëm për momentin vetëm nga një pjesë e përdoruesve, por së shpejti pritet të jetë i njëjtë për të gjithë.

Pamja e re është e thjeshtë, minimaliste dhe e sistemuar për të gjetur postime, lajme, grupe, faqe më thjeshtë se më parë.

Si do të duket kohështrirja:

dfgehyghdfghh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096390247344971
array(1) { ["section"]=> string(62) "facebook-ndryshon-pamjen-nga-desktop-i-ja-si-duket-foto-198451" }