Fadromat nisen me urgjencë drejt Dajtit, ç’ka ndodhur gjatë natës

Publikuar tek: aktualitet, më 12:23 15-02-2018 Fadromat nisen me urgjencë drejt Dajtit, ç’ka ndodhur gjatë natës

Që prej natës së mbrëmshme dy taksi, me 7 persona brenda tyre janë bllokuar që prej natës së mbrëmshme.

Personat e izoluar kërkuan ndihmë në ‘news 24’, pasi ishin bllokuar prej trashësisë së borës që shkonte në disa cm, gjatë natës së mbrëmshme.

Aktualisht, fadromat dhe borëpastrueset janë nisur me urgjencë drejt Malit të Dajtit për hapjen e rrugës dhe lejimin e dy taksive drejt kryeqytetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zëvendëson Altin Qaton, emërohet Drejtori i Rendit në Policinë e Tiranës
Qytetari e FILMON nga ballkoni, policia ‘kap mat skifterin’ në Durrës (EMRI-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011685132980347
array(1) { ["section"]=> string(71) "fadromat-nisen-me-urgjence-drejt-dajtit-c-ka-ndodhur-gjate-nates-110336" }