Faksimile e ankimimit, zbardhet e plotë padia e LSI-së kundër Edi Ramës

Publikuar tek: politike, më 17:13 11-01-2018 Faksimile e ankimimit, zbardhet e plotë padia e LSI-së kundër Edi Ramës

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili në një deklaratë për mediat ditën e sotme tha se padia ndaj kryeministrit Rama për thirrjen që u bëri policëve për të siguruar vota ndaj PS-së, është ridepozituar në Gjykatën e Lartë dhe te Krimet e Rënda.

Sakaq, është bërë e mundur zbardhja e plotë e padisë që LSI ka ridepozituar në Gjykatë kundër Ramës.

Faximile e plotë e ankimimit të LSI:

 

1.jpg

 

Screenshot_1.jpg

 

 

 

Screenshot_3.jpg

 

Screenshot_2.jpg

 

 

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

 

 

 

 

Screenshot_6.jpg

 

Screenshot_7_copy.jpg

 

Screenshot_7_copy_copy.jpg

 

Screenshot_8_copy.jpg

 

Screenshot_9.jpg

 

 

 

Screenshot_10_copy.jpg

 

Screenshot_12.jpg

 

Screenshot_13.jpg

 

Screenshot_15.jpg

 

Screenshot_15_copy.jpg

 

Screenshot_16.jpg

 

 

 

Screenshot_16_copy_copy.jpg

 

Screenshot_17.jpg

 

Screenshot_18.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012316942214966
array(1) { ["section"]=> string(77) "faksimile-e-ankimimit-zbardhet-e-plote-padia-e-lsi-se-kunder-edi-rames-106210" }