Faksimile/ Shumica e studentëve PRO zhvillimit të mësimit: Një grup i vogël na ka cënuar këtë të drejtë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:28 17-01-2019 Faksimile/ Shumica e studentëve PRO zhvillimit të mësimit: Një grup i vogël na ka cënuar këtë të drejtë

Shumica e studentëve të Universitetit të Tiranës shprehet pro zhvillimit të mësimit në auditore.

Ata shprehen kundër kundër bllokimit nga një grup i vogël të rinjsh që sipas tyre janë të lidhura me forumet politike.

Studentët u shprehën me zë dhe me figurë përpara kamerave të mediave se ata janë aty për mësim dhe se një  grusht studentësh që kanë mbyllur dyert po i cënojnë shumicës të drejtën për të zhvilluar mësim. Studentet e UT janë pro mësimit edhe për faktin se çdo ore e humbur është në dëm të tyre pasi do  të zëvendësohet në muajt qershor e korrik gjë që do i sjellë akoma më shumë shpënzime këtyre studentëve.

 1-13-696x714.jpg

 

 

 

2-8-315x420.jpg

3-6-560x420.jpg

473c0948-e353-45ae-9263-d0085e0eb1e7-315x420.jpg

2-8-315x420 (1).jpg

3-6-560x420 (1).jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIZITA E RËNDËSISHME NË TIRANË/ Paralajmërimi nga Hollanda për Shqipërinë: Ku jeni me përmbushjen e KUSHTEVE (TAKIMI DHE PYETJET)
LINJE E RE AVIONI ME GJERMANINË/ Kompania lajmëron fluturimet drejt Memmingen nga 1 shtatori 2019 »
Article Logic
Execution time: 0.011587858200073
array(1) { ["section"]=> string(108) "faksimile-shumica-e-studenteve-pro-zhvillimit-te-mesimit-nje-grup-i-vogel-na-ka-cenuar-kete-te-drejte-149170" }