Falenderimi i veçantë, Veliaj: 2015, një vit i paharrueshëm por na pret një vit me...

Publikuar tek: politike, më 22:04 01-01-2016 Falenderimi i veçantë, Veliaj: 2015, një vit i paharrueshëm por na pret një vit me...

Kryebashkiaku i Tiranës ka zgjedhur një fotografi të veçantë për të uruar të gjithë ndjekësit e tij në Instagram.

Erion Veliaj ka postuar një foto me bashkëshorten, Ajola Xoxa teksa shkruan: "Falemnderit miq për një vit të paharrueshëm!
Na pret një vit me shumë punë në Tiranë. Kjo frymë solidariteti që pamë këto ditë dhe këto muaj të na udhëheqë gjatë gjithë vitit që vjen".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama zgjedh foton e vitit dhe ja kush është zgjedhja e tij
Puthja pasionante e Erion Veliajt me Ajolën para mijëra qytetarëve (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0089001655578613
array(1) { ["section"]=> string(85) "falenderimi-i-vecante-veliaj-2015-nje-vit-i-paharrueshem-por-na-pret-nje-vit-me-28974" }