Fallxhorja urdhërohet t’i paguajë 1 mld lekë klienteve që i bëri lavazh truri për të prostituar

Publikuar tek: bota, më 16:14 22-01-2017 Fallxhorja urdhërohet t’i paguajë 1 mld lekë klienteve që i bëri lavazh truri për të prostituar

Një fallxhore në Japoni është urdhëruar t’i paguajë plot 1 milion dollarë klienteve të saj femra të cilat i manipuloi dhe i bëri lavazh truri duke i shtyrë të prostituojnë për disa vite.

Duke përdorur metoda hipnoze dhe marifete të tjera fallxhorja i bëri klientet e saj femra të besonin se i kishin lekë borxh, duke i detyruar të prostituonin për t’i paguar asaj ‘borxhin’, shkruan Newsbomb.al.

Sipas gjykatës në Tokio fallxhorja arriti të mblidhte rreth 90 milion yen, gati (1 milion dollar). Fillimisht ajo i strehoi vajzat në një apartament, por rreth 2 vite më pas, në vitin 2014 arriti të hapte biznesin e saj pornografik. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Itali, arrestohet shqiptari që shiste derë më derë
Tragjedi në Itali, autobusi me nxënës përplaset dhe shpërthen në flakë, humbin jetën 16 persona »
Article Logic
Execution time: 0.010977983474731
array(1) { ["section"]=> string(101) "fallxhorja-urdherohet-t-i-paguaje-1-mld-leke-klienteve-qe-i-beri-lavazh-truri-per-te-prostituar-66294" }