Falsifikoi patentën e makinës, pranga të riut vlonjat (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:57 27-02-2017 Falsifikoi patentën e makinës, pranga të riut vlonjat (EMRI)

Arrestohet një person në Vlorë, pasi u kap duke drejtuar makinën me patentë të falsifikuar. 

Policia ka arrestuar në flagrancë për veprën penale “Falsifikimi i vulave, stampave ose i formularëve” shtetasin: Arben Pajaj, 35 vjeç, banues në Vlorë.

Policia ka bërë arrestimin e tij në lagjen “Pavarësia”, pasi ky shtetas duke drejtuar automjetin tip Volksëagen me targë AA 089 NB, është kapur me leje drejtimi e cila pas hetimeve të policisë ka rezultuar e falsifikuar dhe se nuk është pajisur me lejen përkatëse të lëshuar nga institucionet shtetërore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentuan të manipulojnë policinë me 40 mijë lekë, në pranga dy shoferë (FOTOT)
Ngiste makinën i dehur, shoferi bën një gjest të guximshëm para policëve »
Article Logic
Execution time: 0.010600805282593
array(1) { ["section"]=> string(63) "falsifikoi-patenten-e-makines-pranga-te-riut-vlonjat-emri-70086" }