Falsifikon pasaporta dhe viza, arrestohet 50-vjeçari i shpallur në kërkim (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:55 11-01-2017 Falsifikon pasaporta dhe viza, arrestohet 50-vjeçari i shpallur në kërkim (Emri)

Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ishte shpallur në kërkim dhe dënuar me burg pë falsifikim dokumentash.

Mësohet se shtetasi Bashkim Hoxhallari, 50 vjeç, banues në Tiranë, ishte dënuar nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë, me 4 muaj burg, për veprën penale "Falsifikim të letërnjoftimeve pasaportave apo vizave" 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sadije Berisha do këto gra që të zgjidhen presidente, publikon listën me emra
Lëvizja në akset kombëtare, Ministria e Transporteve informon për situatën »
Article Logic
Execution time: 0.010461091995239
array(1) { ["section"]=> string(83) "falsifikon-pasaporta-dhe-viza-arrestohet-50-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim-emri-65198" }