Falsifikonin monedha, policia identifikon rrjetin dhe vë në pranga një vlonjat (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:23 05-05-2017 Falsifikonin monedha, policia identifikon rrjetin dhe vë në pranga një vlonjat (EMRI)

Policia e Fierit ka identifikuar një grup personash të cilët akuzohen se falsifikonin monedha.

Deri tani blutë kanë ndaluar një person të shpallur në kërkim, Taulant Memsullaj, 20 vjeç, banues në fshatin Bashaj, Vlorë, ndërsa vijon puna për kapjen e personave të tjerë.

Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier, me vendimin e datës 13.04.2017, ka vendosur masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Falsifikimi i monedhave".  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekstradohet nga Italia në Shqipëri i shpalluri në kërkim ndërkombëtar, dënuar me 22 vite burg (EMRI)
Vrasja e trefishtë te Treni, rrëfehet nëna: Si më vranë dy djemtë, italianin Leticia e kishin vëlla gjaku »
Article Logic
Execution time: 0.011440992355347
array(1) { ["section"]=> string(88) "falsifikonin-monedha-policia-identifikon-rrjetin-dhe-ve-ne-pranga-nje-vlonjat-emri-77546" }