Falsifikonte para, arrestohet 35-vjeçari nga Durrësi i shpallur në kërkim (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:30 28-01-2017 Falsifikonte para, arrestohet 35-vjeçari nga Durrësi i shpallur në kërkim (Emri)

Një 35-vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e  policisë pasi akuzohet për falsifikm parash.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi:

 - Erjon Skopeci, 35 vjeç, banues në Durrës.

Policia ka bërë kapjen dhe arrestimin e tij pasi ky shtetas ka qenë shpallur në kërkim për veprën penale "Falsifikimi i monedhave".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr me thika mes dy personave, 29-vjeçari niset me urgjencë drejt spitalit (Emri)
Arrestohet ‘skifteri’ i banesave dhe lokaleve në Durrës, akuzohet për seri vjedhjesh (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010262012481689
array(1) { ["section"]=> string(83) "falsifikonte-para-arrestohet-35-vjecari-nga-durresi-i-shpallur-ne-kerkim-emri-66934" }