Familja e bukur e deputetit shkodran, urojnë kështu fillimin e Vitit të Ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:39 07-01-2017 Familja e bukur e deputetit shkodran, urojnë kështu fillimin e Vitit të Ri Agron Cela dhe familja e tij

Kjo është familja e bukur e deputetit të Shkodrës, LSI-stit Agron Çela.

Ata kanë zgjedhur të urojnë përmes kësaj fotografie fillimin e Vitit të Ri 2017.

Vetë deputeti, bashkëshortja e tij Belma, vajza Xhenis dhe Djali Henri janë veshur uniform me trikon festive teksa trokasin gotat si një familje model.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10740804672241
array(1) { ["section"]=> string(79) "familja-e-bukur-e-deputetit-shkodran-urojne-keshtu-fillimin-e-vitit-te-ri-64853" }