Familja e David Beckham në Indonezi gjatë tërmetit 7 ballësh

Publikuar tek: bota, më 09:49 07-08-2018 Familja e David Beckham në Indonezi gjatë tërmetit 7 ballësh

Familja e David Beckham ndodhej në Indonezi kur tërmeti i fuqishëm goditi ishullin e Lombokut dhe vrau të paktën 142 vetë.

 

Futbollisti i famshëm David dhe  si dhe bashkëshortja e tij, ish këngetarja e grupit “Space Girls” Victoria po pushonin me katër fëmijët e tyre Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper kur tërmeti goditi të dielën ishullin.

Familja ishte akomoduar rreth 60 milje larg nga epiqendra e tërmetit një ditë para se të ndodhte tërmeti.

Brooklyn, 19, Romeo, 15, Cruz, 13 dhe Harper, 7 vjeç, thuhet se janë tronditur nga ngjarja, por nuk kanë pësuar asnjë dëmtim fizik.

hqdefault.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rusia dëbon një diplomat grek
Dënohet çifti gjerman, shisnin djalin 9 vjeçar për seks me para »
Article Logic
Execution time: 0.010626077651978
array(1) { ["section"]=> string(67) "familja-e-david-beckham-ne-indonezi-gjate-termetit-7-ballesh-130387" }