Familja e Dua Lipës në Ulqin për pushime, ajo në krahët e të dashurit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:37 11-08-2020 Familja e Dua Lipës në Ulqin për pushime, ajo në krahët e të dashurit

Familja e Dua Lipës ka vendosur t’i kalojë pushimet në Ulqin.

Këtë e ka bërë të ditur babai i Dua Lipës, Dukagjini,Lipa, i cili ka postuar disa foto në ‘Instagram’.

Teksa familja e Duas ndodhet në Ulqin, ajo ka vendosur të qëndojë pranë të dashurit të saj Anwar Hadid.

Kujtojmë që në në të njëjtin vend në Uliqin ka shkuar për pushime edhe familja e Rita Orës. As Rita nuk i ka shoqëruar prindërit, ajo ndodhet për pushime në Ibiza së bashku me të dashurin e saj të ri, Romain Gavras dhe disa miq.

Screenshot_13.pngScreenshot_10.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098190307617188
array(1) { ["section"]=> string(75) "familja-e-dua-lipes-ne-ulqin-per-pushime-ajo-ne-krahet-e-te-dashurit-216819" }