Familja e Sokol Olldashit, sot pas 2 vitesh

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:13 20-11-2015 Familja e Sokol Olldashit, sot pas 2 vitesh

Sot bëhen dy vite pa të ndjerin Sokol Olldashi dhe kjo është fotoja më e fundit e familjes Olldashi. Në foto janë mamaja e ish-deputetit zonja Kozeta Olldashi, bashkëshortja Enkeleda Olldashi dhe dy djemtë; Glauku 16 vjeç dhe Kleiti 11 vjeç. Nga pas tyre qëndron varur në mur portreti i të ndjerit.

Kjo foto është edhe kopertina e revistës Teuta 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010281801223755
array(1) { ["section"]=> string(48) "familja-e-sokol-olldashit-sot-pas-2-vitesh-25858" }