Familja heq “zbukurimet” e Halloween-it pas ankesave të fqinjve (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 15:44 13-10-2015

Pas ankesave të shumta nga fqinjët, një familje në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka vendosur të heqë nga oborri i shtëpisë “zbukurimet” për festën e Halloween-it.

Miliona njerëz në SHBA vendosin për festën e të vdekurve në oborret e tyre statuja shtrigash apo vampirë, por duket se kjo familje e ka kaluar cakun e festës pas vendosjeve të disa trupave “njerëzor” të masakruar me shpata e thika apo të kryqëzuar kokëposhtë.

h2.jpg

h3.jpg

h4.jpg

h5.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013345003128052
array(1) { ["section"]=> string(78) "familja-heq-zbukurimet-e-halloween-it-pas-ankesave-te-fqinjve-foto-video-23031" }