Familja shqiptare, babai ecën për shtatë palë qejfe. Gruaja mban tri çanta në kurriz

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:45 24-03-2016 Familja shqiptare, babai ecën për shtatë palë qejfe. Gruaja mban tri çanta në kurriz

Për shumë është shqetësues ky imazh dhe për shumë të tjerë nuk sjell asgjë të re, sepse e shohin përditë në rrugë apo në autobus. Babai ecën për shtatë palë qejfe pa asnjë peshë mbi kurriz, dy fëmijët në mes, ndërkohë që bashkëshortja e tij mban në kurriz 3 çanta të rënda, dy të librave të fëmijëve dhe një të vetën.Ky rast që tregon për trajtimin e gruas shqiptare, ka indinjuar edhe aktorin e humorit Julian Deda. “Komentoni këtë foto...! A është burrni kjo...?! Unë them jo...!’’, shkruan Deda.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës - Ndërtesat "vishen" me flamurin belg
Foto e ditës për lajmin e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.01082706451416
array(1) { ["section"]=> string(88) "familja-shqiptare-babai-ecen-per-shtate-pale-qejfe-gruaja-mban-tri-canta-ne-kurriz-35872" }