Familjarët padisin Blendi Fevziun për përvetësim dhe tjetërsim pronash në Tiranë

Publikuar tek: barometri, më 07:50 17-02-2017 Familjarët padisin Blendi Fevziun për përvetësim dhe tjetërsim pronash në Tiranë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01865291595459
array(1) { ["section"]=> string(86) "familjaret-padisin-blendi-fevziun-per-pervetesim-dhe-tjetersim-pronash-ne-tirane-68994" }