Familjet mbretërore mblidhen në Paris, martohet stërnipi i Napoleon Bonapartit

Publikuar tek: bota, më 06:09 20-10-2019 Familjet mbretërore mblidhen në Paris, martohet stërnipi i Napoleon Bonapartit

Stër-stër-stër-nipi i perandorit francez, Napoleon Bonapartit i ka dhënë fund beqarisë, dhe ka lidhur kurorë.

Sipas mediave të huaja, 33-vjeçari Zhan Kristof Bonapart është martuar me konteshën Olimpia von und zu Arco-Zinnerberg, e cila është stër-stër-stër-mbesa e gruas së Napoleon Bonapartit, arqidukesha Mari-Luizë e Austrisë.

Çifti ka thënë se lidhja e tyre është thjesht fryt i dashurisë dhe dasmën e organizuan në Paris, ku të ftuar ishin shumë trashëgimtarë të tjerë të familjeve mbretërore të Europës.

auto_11571522264.jpg

19921930-7590997-The_pair_previously_have_said_that_their_wedding_is_a_love_match-m-187_1571487353585.jpg

19922822-0-image-a-211_1571489020525.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armëpushimi 5 ditor, Erdogan kërcënon kurdët: Nëse nuk tërhiqeni do t'ju shtypim kokat
Demostrat e dhunshme, Presidenti i Kilit shpall gjendjen e jashtëzakonshme »
Article Logic
Execution time: 0.0085110664367676
array(1) { ["section"]=> string(84) "familjet-mbreterore-mblidhen-ne-paris-martohet-sternipi-i-napoleon-bonapartit-182743" }