Fansat pyesin Bebe Rexhën: Ke bërë ndonjëherë seks? Habit këngëtarja shqiptare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:55 15-07-2020 Fansat pyesin Bebe Rexhën: Ke bërë ndonjëherë seks? Habit këngëtarja shqiptare (FOTO) FotoArkive: Bebe Rexha

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar dhe më gjerë.

Së fundmi, Bebe ka zhvilluar disa orë një rubrikë me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. “A je e lumtur? A je mirë?” ka qenë një ndër pyetjet për këngëtaren dhe ajo ka pohuar se është shumë mirë, duke e lidhur përgjigjen ndoshta me problemet që ka pasur me shëndetin kohë më parë.

Ndërkohë, një tjetër ndjekës ka marrë vëmendjen e Bebe Rexhës me pyetjen e tij. “Ke bërë ndonjëherë seks”, e pyet ai, ndërsa këngëtarja ka zgjedhur të shpërndajë pyetjen dhe me humor i përgjigjet “Çfarë është kjo? Asnjëherë nuk kam dëgjuar për të.”
Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_6.jpg
Screenshot_7.jpg
Screenshot_8.jpg
Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096249580383301
array(1) { ["section"]=> string(88) "fansat-pyesin-bebe-rexhen-ke-bere-ndonjehere-seks-habit-kengetarja-shqiptare-foto-213863" }