Fansat s’dinë çfarë të mendojnë pasi Kanye West tregon se për kë do kishte votuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:20 18-11-2016 Fansat s’dinë çfarë të mendojnë pasi Kanye West tregon se për kë do kishte votuar

Kanye West ka befasuar miliona fansa pas deklaratës së fundit gjatë një koncerti ku tha se nëse do të kishte votuar, vota e tij do shkonte për Donald Trump.

Një pjesë e madhe e fansave të tij tashmë janë të shokuar dhe nuk dinë çfarë të mendojnë. Megjithatë deklarata e Kanye West vjen pasi zgjedhjet përfunduan në SHBA, dhe shumë personazhe publik ë famshëm, nga Madonna te Jenifer Lopez, Katy Perry dhe Lady Gaga u pozicionuan hapur në mbështetje të Hillary Clinton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019075155258179
array(1) { ["section"]=> string(87) "fansat-s-dine-cfare-te-mendojne-pasi-kanye-west-tregon-se-per-ke-do-kishte-votuar-59957" }