Fansat surprizojnë Era Istrefin, shikoni ç’dhuratë i kanë bërë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:20 04-01-2017 Fansat surprizojnë Era Istrefin, shikoni ç’dhuratë i kanë bërë (Foto)

Era Istrefi është një ndër artistet që ka më shumë fansa, jo vetëm prej hitit “Bonbon”, por edhe prej stilit të saj të veçantë.

Pas performancës në Zyrih, Erën e ka pritur një surprizë shumë e bukur.

Fansat e saj shqiptarë i kanë dhuruar një libër me letra të shkruara për të, krijime dhe dedikime të tyre shkruan Who. Dhurata i është dorëzuar nga një fans i saj shqiptar që jeton në Zyrih.

Këngëtarja është gëzuar shumë për dhuratën dhe madje ka postuar disa nga faqet e librit në Snapchat ku falenderon fansat të cilat i quan “Nicera”.

era4.jpgera5.jpgera6.jpgera777.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15591907501221
array(1) { ["section"]=> string(72) "fansat-surprizojne-era-istrefin-shikoni-c-dhurate-i-kane-bere-foto-64542" }