Fansat të bëhen gati! Getoar Selimi paralajmëron surprizën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:14 18-09-2019 Fansat të bëhen gati! Getoar Selimi paralajmëron surprizën (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, duket se xsë fundmi është duke punuar për një projekt të ri të tijin.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar ai pranë një postimi të fundit në Instastory me të cilin ka lënë të kuptohet se kënga e re nuk do të vonojë.

Pak ditë më parë reperi publikoi një foto, kus shfaqej me pamjen e tij të ndryshuar dhe duket se një gjë e tillë është bërë për klipin e ri.

Këngët e Getit priten mirë nga publiku, dhe me siguri reperi edhe këtë herë nuk do të zhgënjejë.

Screenshot_13-14.jpg

Screenshot_12.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075061321258545
array(1) { ["section"]=> string(69) "fansat-te-behen-gati-getoar-selimi-paralajmeron-surprizen-foto-178832" }