Fansi e pyet në rrjetet sociale, Arbana Osmani tregon “sekretin” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:19 10-11-2016 Fansi e pyet në rrjetet sociale, Arbana Osmani tregon “sekretin” (FOTOT)

Arbana Osmani ka realizuar disa foto tepër të bukura gjatë kohëve të fundit. E pyetur nga fansat e saj se përse fotot janë kaq të veçanta dhe nëse përdor ndonjë aplikacion, Arbana ka treguar "sekretin".

Ajo u ka shpjeguar se gjithçka është meritë e një fotografi profesionist dhe një aparati profesional. Sqaron kështu se nuk i është dashur të përdorë asnjë lloj programi editues.

arbana_odmani_copy.pngarbana_odmani_3.pngarbana_odmani_4.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011039018630981
array(1) { ["section"]=> string(73) "fansi-e-pyet-ne-rrjetet-sociale-arbana-osmani-tregon-sekretin-fotot-59024" }