Fansi i afrohet Beyonces për të bërë foto, Jay Z e largon me forcë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 24-08-2016

Jay Z duket se është vënë në rolin e truprojës së bashkëshortes së tij Beyonce.

Në një video të filmuar mbrëmjen e djeshme producenti i famshëm Jay Z shihet teksa ka larguar më forcë një fans të Beyonce i cili i’u afrua për të bërë foto ndërkohë që ishin “SVA Theatre” në Neë Yorku.

Ai e vuri re menjëherë që fansi po afrohej dhe ka parandaluar atë duke nxjerrë dorën para tij.

xhei.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060867071151733
array(1) { ["section"]=> string(77) "fansi-i-afrohet-beyonces-per-te-bere-foto-jay-z-e-largon-me-force-video-50730" }