Fansi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani i jep përgjigjen epike (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:22 19-08-2019 Fansi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani i jep përgjigjen epike (FOTO)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka njoftuar se do të nxjerrë librin e saj të dytë me gatime. Këtë lajm ajo e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë përgëzuar moderatoren për punën e saj.

Ndërkohë, njëri prej fansave i është 'llastuar' Osmanit, duke i kërkuar kesaj të fundit një kompliment.

“Mimroma mike një llafe të vetme po pat munsi një komplement ma ban mrena munsive, nuk bëhet qameti mike klb merb”- i shrkuan ndjekësi Arbana Osmanit.

Pas komentit të tij, Arbana nuk ka hezituar dhe i ka kthyer përgjigjen epike.

Moderatorja ka zgjedhur t’i bëjë qejfin fansit të saj, që duket i dëshpëruar për një fjalë të mirë nga Arbana: “Patjetër o njish”.

Ndjekësi e ka falenderuar moderatoren që vendosi t’i replikojë ndër shumë komente të tjera!

Capture-307.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024551153182983
array(1) { ["section"]=> string(81) "fansi-i-lutet-per-nje-kompliment-arbana-osmani-i-jep-pergjigjen-epike-foto-175760" }