Fansi i Newcastle i bashkohet festimit të golit por gjërat nuk shkojnë sipas planit (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 17:04 20-03-2016 Fansi i Newcastle i bashkohet festimit të golit por gjërat nuk shkojnë sipas planit (Video)

Një fans i ekipit të Newcastle nuk ka mundur ta mbajë dot entuziazmin kur Mitroviç shënoi golin e barazimit ndaj Sunderland.

Fansi i “çmendur” është futur në fushë për të festuar golin së bashku me MItroviç, por gjatë momentit që futbollisti ka kërcyer në ajër për ta përqafuar, mesa duket fansi është trembur dhe e ka shmangur duke u shtrirë poshtë tij. Ndiqni momentin komik:

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025377035140991
array(1) { ["section"]=> string(95) "fansi-i-newcastle-i-bashkohet-festimit-te-golit-por-gjerat-nuk-shkojne-sipas-planit-video-35577" }