Fansja e eksituar çmend Katy Perry-n dhe publikun. Shikoni çfarë i bën në skenë

Publikuar tek: politike, më 11:53 01-10-2015

Një fanse Nga Rio De Janeiro sa nuk e ka shqyer Katy Perry-n përpara një publiku të tërë, në skenë.

Super e eksituar, fansja e lau me të puthura yllin e muzikës në festivalin e përvitshëm Rock në Rio. Me t’u ngjitur në skenë fansja nisi ta përqafonte e puthte ngado. Megjithatë, ndonëse e sikletosur, Katy Perry, ia doli.

Për më tepër, ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095298290252686
array(1) { ["section"]=> string(84) "fansja-e-eksituar-cmend-katy-perry-n-dhe-publikun-shikoni-cfare-i-ben-ne-skene-22083" }