Fansja i bën një dedikim të veçantë para të gjithëve, emocionohet këngëtari shqiptar dhe ja çfarë i thotë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:46 20-12-2016

Fansja e tij e zjarrtë, Fluziana i  ka bërë një dedikim të veçantë këngëtarit Alban Ramosaj duke i lexuar disa vargje para një publiku rionor. Fjalët kanë qenë shumë të përzemërta dhe të çmuar duke emocionuar dhe këngëtarin. Ai ka postuar videon duke e falenderuar përzemërsisht vajzën për mbështetjen dhe dashurinë.

 ‘Se di ku tja nis... Fluziana, faleminderit për këtë energji që më bëri më të lumturin në tokë. 

Eshtë lumturi e pashpjegueshme kur krijimet e tua ndërtojnë një lidhje me njerëz që nuk i ke takuar kurrë më parë dhe të japin kaq shumë dashuri kur ndodh’,-shkruan Albani. 
Di të them që sa të kem fuqi dhe jetë unë do krijoj dhe do jap sa më shumë nga vetja ime që t’ju bëj të lumtur ashtu siç ju gjithmonë më bëni mua me dashurinë që më falni dhe motivimin që më jepni për të vazhduar. 

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.012197017669678
array(1) { ["section"]=> string(116) "fansja-i-ben-nje-dedikim-te-vecante-para-te-gjitheve-emocionohet-kengetari-shqiptar-dhe-ja-cfare-i-thote-video-63243" }