Fansja i kërkon të flasë shqip, gruaja e Lorik Canës habit duke iu përgjigjur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:22 04-04-2018 Fansja i kërkon të flasë shqip, gruaja e Lorik Canës habit duke iu përgjigjur

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij italiane, Monica janë zhvendosur në Shqipëri prej disa kohësh.

Së fundmi ata kanë bërë një video live në Instagram. Ndërsa krejt papritur kjo video u kthye në një kurs për të mësuar shqip. Ishin fansat ata që i kërkonin Monikës me anë të komenteve që kjo e fundit të fliste shqip.

“Pse s’flet shqip?”, ka lexuar Loriku një koment. “Po fol. Po unë nuk lexua mesazhe në Instagram. Faleminderit për folloë, per tutto, për krejt”,-ka thënë Monica me të folurën e saj mjaft të lezetshme në gjuhën shqipe.

Më herët Loriku është shprehur se po mundohet t’i mësoje shqip partneres së tij italiane.

29920208_10211686888911054_1309966590_n.jpg

30019692_10211686888751050_1750381470_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16407608985901
array(1) { ["section"]=> string(83) "fansja-i-kerkon-te-flase-shqip-gruaja-e-lorik-canes-habit-duke-iu-pergjigjur-115597" }