Fansja injoron Beyoncen teksa këndon live, luan Pokemon Go (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:56 25-07-2016

Mjaft njerëz kanë ëndër të shikojnë dhe dëgjojnë live divën e muzikës Beyonce, por ka edhe nga ata të cilët janë aty dhe as që i’u bën përshtypje.

Kjo ka ndodhur në një koncert live të Beyonces, teksa ajo këndon live në një stadium të mbushur plot, një fanse as që do t’ia dijë, ajo luan Pokemon Go.

Kjo video tregon qartë fuqinë që Pokemon Go ka mbi disa njerëz.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031073093414307
array(1) { ["section"]=> string(69) "fansja-injoron-beyoncen-teksa-kendon-live-luan-pokemon-go-video-47677" }