FANTASTIKE/ 57 notarë nisin garën ndërkombëtare nga Butrinti (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 09:07 08-09-2018 FANTASTIKE/ 57 notarë nisin garën ndërkombëtare nga Butrinti (FOTOT) Foto nga gara

57 notarë profesionistë nga Anglia, Franca, Greqia dhe Shqipëria sapo kanë filluar garën e parë Ndërkombëtare të Notit nga Butrinti.

 

Fotot e publikuara nga drejtori i Agjencisë të Bregdeteve Auron Tare, tregojnë një atmosferë vertet elektrizuese.

Notarët nisën garën nga Butrinti drejt Korfuzit.

Mbetet për t’u parë se kush do të jetë fituesi dhe koha që do të shënojë në këtë garë mbërthyese.

41210458_10215744377978340_4206671001846546432_n.jpg

41195666_10215744381298423_3544171957136130048_n.jpg

41131405_10215744384218496_5064911819567529984_n.jpg

41237144_10215744384938514_1503974972987539456_n.jpg

41354592_10215744387338574_7954847291293040640_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060137987136841
array(1) { ["section"]=> string(72) "fantastike-57-notare-nisin-garen-nderkombetare-nga-butrinti-fotot-133601" }