Fantazmat e detyrojnë të nxjerrë në shitje shtëpinë më të frikshme të Anglisë

Publikuar tek: bota, më 19:52 01-02-2016 Fantazmat e detyrojnë të nxjerrë në shitje shtëpinë më të frikshme të Anglisë

Shtëpia me prezencën më të lartë të fenomeneve paranormale në Britaninë e Madhe ka dalë sërish në shitje.

Pronarja e saj e fundit, Vanessa Mitchell, mundi të “mbijetojë” plot 11 vite në shtëpi pa e ditur historinë e saj. Shtëpia njohet si “Kafazi”, një burg mesjetar i Anglisë ku vdiqën 8 gra rreth viteve 1600.

ad_194915327.jpg

Vanessa tha se kishte vënë re shumë shpirtra në shtëpinë e saj në Essex. Ajo thotë se është shtyrë në tokë nga forca të panjohura kur ishte shtatzënë dhe madje ka parë edhe njolla gjaku në shtëpi. Momenti më i frikshëm ishte kur kamerat e sigurisë arritën të kapin atë që Vanessa thotë se ngjante me një dhi të pushtuar nga shpirtrat e ligë.

Tashmë shtëpia është në shitje, ndërsa 43 vjeçarja thotë se vendimin e mori pasi çdo ditë situata në shtëpi po bëhej më e rëndë.

442935320.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013227939605713
array(1) { ["section"]=> string(83) "fantazmat-e-detyrojne-te-nxjerre-ne-shitje-shtepine-me-te-frikshme-te-anglise-31493" }