"Fast & Furious" kinez, Ferrari dhe Lamborghini i ikin policisë përplasen me njëra tjetrën

Publikuar tek: bota, më 17:36 13-04-2015

"Fast & Furious" nuk po xhirohet në Kinë, por çdo kush do të kishte menduar kështu po të kishte parë një Ferrari dhe një Lamborghini duke u ndjekur nga policia.

Të dy shoferët e makinave kanë parakaluar policinë, por shpejt e kanë gjetur veten të përplasur me njëri tjetrin. Ajo që ka provokuar më shumë të qeshura ka qenë procesverbali i policisë në të cilin shkruhet  se në aksident ishin përfshirë “automjete të vogla për transport pasagjerësh”.

Shoferë të dy makinave ishin një 20 vjeçar dhe një 22 vjeçar kinezë të cilët improvizuan në moment që të sfidonin poicinë në një garë shpejtësie. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011454105377197
array(1) { ["section"]=> string(90) "fast-furious-kinez-ferrari-dhe-lamborghini-i-ikin-policise-perplasen-me-njera-tjetren-8603" }