“Fasule party”, mes miqsh dhe të afërmish, Niko Peleshi pa kostumin zyrtar të ministrit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:20 19-11-2017 “Fasule party”, mes miqsh dhe të afërmish, Niko Peleshi pa kostumin zyrtar të ministrit (FOTO)

Ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi është shfaqur krejt ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim, teksa darkon me miqtë dhe të afërmit në qytetin e Korçës.

Por ajo që bie në sy është një darkë majft e thjeshtë. Në tavolinë shihen pjata me fasule, turshi, djathë, kështu shfaqet duke ngrënë darkuar me miqtë ministri.

Peleshi ndodhet në restorantin me ushqime tradicionale, “Kooperativa”, në qytetin e Korçës. 

23772523_10211383967336926_412968665_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094637870788574
array(1) { ["section"]=> string(95) "fasule-party-mes-miqsh-dhe-te-afermish-niko-peleshi-pa-kostumin-zyrtar-te-ministrit-foto-100114" }