Fatale, vajza transmetoi “live” momentin kur vrau motrën e saj

Publikuar tek: bota, më 19:35 26-07-2017 Fatale, vajza transmetoi “live” momentin kur vrau motrën e saj

Një 18 vjeçare është arrestuar për vrasjen e motrës së saj për shkak se ka drejtuar makinën nën ndikimin e drogës.

Ajo e ka përkeqësuar edhe më shumë situatën, kur e ka transmetuar “live” në “Instagram” momentin  e aksidentit dhe vdekjen e motrës së saj.

Obdulia Sanchez, nga Stockton, ishte duke udhëtuar për Los Banos, California kur u rrëzua me makinën e saj mbi disa tela me gjemba duke u ndaluar më pas në një fushë.

Nga pamjet që po qarkullojnë dhe në internet, motra 14-vjeçare Sanchez Jaqueline shihet në terren me dëmtime të rënda.

Pas aksidentit, ndërkohë që e motra ishte e shtrirë, 18 vjeçarja qëndronte duke e filmuar dhe duke i  bërë thirrje asaj të qëndrojë zgjuar.

gvfchfdghfghf546565.jpg

hgfhfghjfgj.jpg

ghfghfghf.jpg

dfhfdhhd.jpeg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013110876083374
array(1) { ["section"]=> string(65) "fatale-vajza-transmetoi-live-momentin-kur-vrau-motren-e-saj-87440" }