‘Fati më ka përkëdhelur’, Nevina Shtylla ka një mesazh për ditëlindjen e saj: Nuk e kisha menduar kurrë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:46 30-05-2020 ‘Fati më ka përkëdhelur’, Nevina Shtylla ka një mesazh për ditëlindjen e saj: Nuk e kisha menduar kurrë…

Ditën e sotme, moderatorja e njohur Nevina Shtylla feston ditëlindjen.

Ajo mbush 26 vjeç dhe nuk kishte se si të mungonin urimet e shumta për bukuroshen.

Nevina është ndjerë aq e lumtur, sa ka publikuar një foto në Instagram ku shprehe se është e përkëdhelur nga fati. Ajo falenderon njerëzit që kanë e uruar dhe i kanë dhuruar mirësi.

‘Sot nuk e kisha menduar kurre qe do ndihesha me shpirtin e zemren kaq plot sa tani. Per shkak dhe te situates, prisja qe ditelindjen ta kaloja si nje dite te zakonshme, por ndonjehere kur nuk ke pritshmeri kalon shume here me bukur. Ne dite si kjo, kupton kush dhe cfare ka vertet rendesi. Fati me ka perkedhelur duke me sjell prane njerez te mrekullueshem (fizikisht dhe virtualisht), qe me dhurojne miresi cdo dite, e qe une i dua shume.
Ju falenderoj nga zemra te gjitheve per urimet!  Shpresoj qe dashurine qe marr nga ju, te mund tjua kthej 100 here me shume!’, shkruan Nevina.

Screenshot_5.pngScreenshot_4_copy_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094969272613525
array(1) { ["section"]=> string(106) "fati-me-ka-perkedhelur-nevina-shtylla-ka-nje-mesazh-per-ditelindjen-e-saj-nuk-e-kisha-menduar-kurre-208425" }