Fati ndjek Balajn dhe Roshin. E nisin me ‘’këmbë të mbarë’’ lojën me rusët e ''Terek Groznit''

Publikuar tek: sport, më 07:17 01-08-2016 Fati ndjek Balajn dhe Roshin. E nisin me ‘’këmbë të mbarë’’ lojën me rusët e ''Terek Groznit'' Odise Roshi dhe Bekim Balaj

Fati ndjek lojtarët shqiptarë Bekim Balaj dhe Odise Roshin. Ata e nisin me ‘’këmbë të mbarë’’ lojën me rusët e Terek Groznit.

Ekipi i dy futbollistëve të kombëtares kuqezi ka arritur të marrë fitore në ndeshjen që hapi kampionatin.

Terek Grozni fitoi me rezultatin 1­0 ndaj FK Krylya Sovetov Samara me gol të realizuar me penallti nga Grozav, 15 para se të përfundonte koha e rregullt.

Balaj hyri prej fillimit  dhe u zëvendësua më pas, kurse Roshi hyri në minutën e 59.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097007989883423
array(1) { ["section"]=> string(91) "fati-ndjek-balajn-dhe-roshin-e-nisin-me-kembe-te-mbare-lojen-me-ruset-e-terek-groznit-48330" }