Fatjoni tradhëton Xhensilën, foto “pa mendje” me një ruse

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:08 27-07-2015 Fatjoni tradhëton Xhensilën, foto “pa mendje” me një ruse

Pas një sërë fotografish nudo në pishinë, konkurenti i Big Brother Albania, Fatjoni vijon pushimet e tij të nxehta në Turqi.

Sipas kësaj fotografie, të shpërndarë nga Olti Curri, Fatjoni është kapur “mat” me një femër që duket qartë se nuk është Xhensila, por...gjithçka që dihet për të deri tani, është se ajo flet rusisht dhe ka qëndruar në shoqërinë e tij gjatë gjithë natës.

Fatojoni i Big Brother me një bjonde..ruse..për një natë? Konkluzionet në faqen e Oltit janë nga më të larmishmet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011164903640747
array(1) { ["section"]=> string(60) "fatjoni-tradheton-xhensilen-foto-pa-mendje-me-nje-ruse-17117" }