Fatkeqësi në familjen Jackson, babai i mbretit të POP-it humb jetën në ditën më të rëndësishme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 27-06-2018 Fatkeqësi në familjen Jackson, babai i mbretit të POP-it humb jetën në ditën më të rëndësishme Joe dhe Michael Jackson

Një lajm i tishtë ka ardhur ditën e sotme nga familja Jackson, ku është mësuar se babai i mbretit të muzikës pop Michael Jackson, Joe ka humbur jetën.

89 vjeçari prej shumë kohësh vuante nga kanceri, teksa në vitin 2015 kishte pësuar dy atakë të fortë kardiakë.

Joe Jackson ka humbur betejën me sëmundjen e rëndë në të njëjtën ditë kur familja e tij përkujtonte 9 vjetorin e vdekjes të së birit të tij, Michael.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nesër mbrëmja e madhe, YLLI BOTËROR i muzikës mbërrin në Tiranë (VIDEO)
Muaj mjalti në Spanjë, moderatorja shqiptare shfaq për herë të parë BARKUN E RRUMBULLAKOSUR »
Article Logic
Execution time: 0.010923147201538
array(1) { ["section"]=> string(100) "fatkeqesi-ne-familjen-jackson-babai-i-mbretit-te-pop-it-humb-jeten-ne-diten-me-te-rendesishme-125940" }